"mniej znaczy więcej"

Idea naszej marki

DNA marki świetnie oddaje motto “mniej znaczy więcej”, dlatego wszystkie projekty charakteryzuje prostota i minimalizm, podszyte nowojorskim sznytem, który dodaje im kobiecości i elegancji.

 

Od początku projektant skupiał się na tworzeniu akcesoriów – głównie biżuterii, która stały się znakiem rozpoznawczym marki. Biżuteria wykonana ręcznie, z najwyższej jakości materiałów, zachwyca różnorodnością modeli i starannością wykonania.

 

Z czasem zaczął narastać, jednak twórczy niedosyt. Projektant postanowił wzbogacić kolekcję  w 2018 roku o dwie nowe linie: BAROQUE i MINERALS. 

Biżuteria poprzez swoją oryginalność przyciąga wzrok i podkreśla charakter nawet najprostszej stylizacji. Wykonana jest z materiałów niekonwencjonalnych, dzięki czemu szybko zyskała status obiektu pożądania.

 

Większość produktów jest wykonana w krótkich seriach, często nawet w pojedynczych egzemplarzach, a co najważniejsze wszystkie projekty są rękodziełem tworzonym w Polsce. Projektant realizuje również zamówienia indywidualne spełniając przy tym, oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W 2017 roku, marka została doceniona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, który nominował ją do prestiżowego konkursu „Dobry Wzór 2017”. Kolekcje marki dostrzegają również przedstawiciele blogosfery np. Whitemad.pl czy Minimadge.pl.